Laserová epilácia CANDELA gentleLASE

Zbavte sa nežiadúceho ochlpenia rýchlo, bezpečne a trvalo!
Medicínsky prístroj GENTLE LASE od americkej firmy CANDELA patrí medzi absolútne špičky na trhu s epilačnými lasermi. Pre svoju vlnovú dĺžku patrí medzi najúčinnejšie lasery na svete.
Je to rýchla (stačí niekoĺko  málo opakovaní ) a zároveň veľmi účinná  a bezpečná metóda s trvalým výsledkom.

Princíp laserovej epilácie spočíva v tom, že cielene prenikajúci laserový lúč prechádza kožou až ku vlasovej cibulke, kde je  selektívne vychytávaný vo farbive (melaníne) vlasu/chĺpku, ktorý zahreje  na extrémne vysokú teplotu a spáli ho  bez poškodenia okolitej kože. Dochádza k svetelno-chemickej reakcii, pri ktorej sa uvoľní teplo, ktoré poškodzuje vlasový korienok. V prípade, že je narušená aj rastová zóna vlasu/chlpu  so zárodočnými bunkami, vlas/chlp trvale zaniká a nemá schopnosť sa obnoviť- nevyrastá.  Laser zameriava iba chĺpky v rastovej fáze. Existuje  aj  fáza zárodočná a kľudová chĺpky v týchto fázach laser nezameriava.Ošetrenie  sa preto musí opakovať v rozmedzí 4 týždňov, spravidla je potrebné 3 aš 5 x opakovanie zákroku, aby sa dosiahlo 80 – 90 % preriedenie ochlpenia. Ak sú chĺpky svetlejšie a jemnejšie, je potrebný väčší počet ošetrení (6 až 8) a dosiahne sa 60 – 70% preriedenie.Veľkou prednosťou prístroja je zabudovaný patentovaný chladiaci systém (DCD), ktorý počas liečby významne chráni pokožku. Pri každom laserovom pulze sa na ošetrovanú oblasť vystriekne kryogénny spray, ktorý pokožku ochladí a ošetrenie sa stáva bezbolestným. Vďaka  svojmu  priaznivému pôsobeniu  na pokožku  alexandritový laser okrem likvidácie  nechcených  chĺpkov aj regeneruje  starnúcu pokožku a zlepšuje jej  kvalitu.Pokožka  sa stáva jemnejšia  a hladšia.  

Rozdiel medzi laserom Candela a IPL ošetrením
Intenzívne pulzné svetlo (IPL) je ošetrenie, ktoré používa širšie polychromatické nekoherentné lúče svetla rôznych vlnových dĺžok, ktoré je menej intenzívne ako  laser, čiže  nevyžaruje laserový lúč o optimálnej vlnovej dĺžke, čím zaťažuje okolité štruktúry kože.To znamená, že ide o menej účinné ošetrenie s pomalšie dosiahnuteľnými  výsledkami s potrebným väčším počtom  opakovani.

Príprava pred zákrokom: aspoň 6 týždňov pred zákrokom nepodstupovať depiláciu voskom, elektrickým strojčekom, elektrickou ihlou  a nevytrhávať chĺpky pinzetou. Chĺpky by sa mali oholiť a nechať vyrásť v deň zákroku na 3-4 mm. Pokožku je nutné očistiť, vysušiť nekrémovať, nepoužit dezodorant.

Opatrenia po zákroku: chrániť sa  pred priamym slnečným žiarením použitím ochranných krémov s SPF faktorom 30, nenavštevovať soláriá, nepoužívať peelingové pripravky po dobu 1 mesiac po poslednom ošetrení

Objednajte sa na konzultáciu

Zadajte prosím meno a priezvisko
Zadajte prosím vašu email adresu
Zadajte prosím telefónne číslo

 Označením súhlasíte so spracovaním a uchovávaním osobných údajov - kliknite pre viac informácií

Image CAPTCHA
Opíšte prosím údaje z obrázka.

Preferujeme prirodzené metódy omladenia a miniinvazívne zákroky bez nutnosti rekonvalescencie bezpečnosť,prirodzenosť a osobný prístup

  • Epilácie-odstránenie ochlpenia špičkovým laserom CANDELA - gentleLASE
  • Dermatoskopické vyšetrovanie znamienok
  • Odstraňovanie výrastkov, bradavíc, papilómov a iné frakčným CO2 laserom
  • Dermálne výplne kyselinou hyalurónovou
  • Lip refresh
  • Hydrolifting
  • Plazmalifting - PRP terapia
  • Medicínske mezoterapie tváre a vlasov
  • Aplikácia botulotoxínu
  • Lekárske peelingy anti - age a iné.

RENOVADERM s.r.o. dermatologická ambulancia   Koniarekova 19, 917 01 Trnava 

  +421 948 918 566     

  Ordinačné hodiny

  Kontaktné údaje

© 2024 RENOVADERM s.r.o.