Mezoterapia mezolift

Revitalizuje a obnovuje kožu so stratou jasu, tonusu, pružnosti a pevnosti. Poskytuje zlepšenie pleťovej štruktúry. Tvár je omladená a známky únavy vymiznú.

Ide o ošetrenie, pri ktorom pôsobíme komplexne a biologicky proti starnutiu kože a jeho príčinám.V priebehu starnutia kože sa koža stáva tenšia ,množstvo kyseliny hyalurónovej obsiahnutej v kožnej vrstve klesá priemerne o 6% každých 10 rokov. Spoločne so stenšením kože sa znižuje pevnosť a hydratačná kapacita.

Kyselina hyalurónová-nahradzuje stratu prírodnej endogénnej kyseliny hyalurónovej a obnovuje kožnú vrstvu. Má silný hygroskopický potenciál a umožňuje zachytiť až 30 násobne viac vody ako je jej objem a zachováva kožu hydratovanú. Poskytuje dermálnemu  spojivovému tkanivu mäkký podklad, má vplyv na kožnú korekciu prostredníctvom bunkového množenia a regulácie kožnej mikrocirkulácie. Pokožka je  stimulovaná  mnohopočetnými vpichmi k novotvorbe vlásočníc. Vďaka svojej schopnosti pôsobiť na pevnosť a objem pleti obnovuje hladký a zaoblený tvar tváre.

Ako prebieha ošetrenie ?

Ošetrenie je minimálne bolestivé. Malé množstvá sa aplikujú drobnými vpichmi veľmi tenkou ihlou do strednej vrstvy pokožky okolo vrások a rovnomerne do celej ošetrovanej oblasti .Bezprostredne po ošetrení je pleť ľahko  začervenaná s malými papulkami (pupáčikmi), ktoré spôsobuje kyselina hyaluronová – tie se však behom niekoľkých  hodín, max. do druhého dňa úplne vstrebú a pleť je vypnutá. Nejvätší efekt se dostavuje cca po 10-14 dňoch. Pre zvýšenie komfortu je pred ošetrením možné použiť anestetický krém na znecitlivenie.

Kedy bude možné pokračovať v bežných aktivitách ?

Anti aging mezoterapia môže spôsobiť nepatrné začervenanie, jemné viditeľné známky injektovania, ktoré sa resorbuje a rýchlo vymizne (medzi 30 min-1hod. v závislosti od citlivosti).Tieto nedokonalosti rýchlo ustúpia, preto nie je dôvod na dlhšiu rekonvalescenciu.V spoločenskom živote je možné pokračovať ihneď.

Po koľkých ošetreniach bude viditeľné zlepšenie ?

Výsledky sú viditeľné už po 1.ošetrení. Pleť je na pohľad zdravšia, lepšie hydratovaná menej vráskavá a prejasnená. Postupne sa zvyšuje kožný tonus a hustota. Uvolnená koža sa napína vyhladzuje a spevňuje.Aby sa dosiahol optimálny efekt odporúča sa absolvovať protokol 3 - 5 ošetrení s odstupom 3 - 4 týždne. Protokol sa môže opakovať 2 - 3 krát ročne. Pre udržanie mladistvého vzhľadu a spomalenie starnutia sa doporučujú protokoly ošetrenia  v opakovaniach v závislosti na pokročilosti známok starnutia.

Doporučujeme  kombinácie aj s ďalšími ošetreniami- dermálne výplne kyselinou hyalurónovou, aplikácia botulotoxínu, chemický píling.

Objednajte sa na konzultáciu

Zadajte prosím meno a priezvisko
Zadajte prosím vašu email adresu
Zadajte prosím telefónne číslo

 Označením súhlasíte so spracovaním a uchovávaním osobných údajov - kliknite pre viac informácií

Image CAPTCHA
Opíšte prosím údaje z obrázka.

Preferujeme prirodzené metódy omladenia a miniinvazívne zákroky bez nutnosti rekonvalescencie bezpečnosť,prirodzenosť a osobný prístup

  • Epilácie-odstránenie ochlpenia špičkovým laserom CANDELA - gentleLASE
  • Dermatoskopické vyšetrovanie znamienok
  • Odstraňovanie výrastkov, bradavíc, papilómov a iné frakčným CO2 laserom
  • Dermálne výplne kyselinou hyalurónovou
  • Lip refresh
  • Hydrolifting
  • Plazmalifting - PRP terapia
  • Medicínske mezoterapie tváre a vlasov
  • Aplikácia botulotoxínu
  • Lekárske peelingy anti - age a iné.

RENOVADERM s.r.o. dermatologická ambulancia   Koniarekova 19, 917 01 Trnava 

  +421 948 918 566     

  Ordinačné hodiny

  Kontaktné údaje

© 2024 RENOVADERM s.r.o.